Author: i***b
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: good
Color: Clear
Size: one-size
Price: 52kr
| Material | PS |
| Closure Type | No-closure |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Simple |
| Occasion | Holiday |
| Features | Visual |
| Specification | Small |
| Way of Placement | Desktop |
| Storage Form | Storage Tube |
| Surface Finishing Type | Matte |
| Color | Clear |
| Type | Cosmetics Storage |
| Batteries Included | No |
| Height | 8 cm |
| Length | 18.5 cm |
| Width | 6 cm |
| SKU | sb2212287345383350 |
Author: i***b
Date:
Review: good
Color: Clear
Size: one-size
Author: L***a
Date:
Review: Looks great! Fits many brushes. (Please like!)
Color: Clear
Size: one-size
Author: i***9
Date:
Review: Very good and the quality is also good
Color: Clear
Size: one-size
Author: s***t
Date:
Review: Reall good and strong quality
Color: Clear
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.